AKTUALITY

aneb co je nového

Zveme vás na akci s názvem "Rozloučení s prázdninami" v sobotu 27. 8. na Madisu ve Starém Městě, kde hrajeme od 18 hod. Přijďte si poslechnout kytarovou "klasiku" i současné interprety (The Beatles, The Cranberries, Oasis, Led Zeppelin, Karel Kryl, Divokej Bill, Ed Sheeran a mnoho dalších) v našem akusticko-rockovém podání...

V pátek 24. 6. v 15 hod. vystoupíme před Zlínským zámkem na zahájení třídenního festivalu s názvem ZLÍN ŽIJE, který je uspořádán k oslavám 700. výročí založení města Zlín.

V sobotu 14. 5. 2022 vystoupí Žlutá ponorka v rámci Gastrofestivalu v areálu Jízdy králů v Kunovicích. Přijďte si na kus dobrého žvance, zařádit s dětmi na atrakcích a my vám k tomu zahrajeme od 16 do 20 hod.

Po delší době si konečně zahrajeme "venku" a to na Velikonočním jarmarku v Uh. Hradišti, na který vás tímto srdečně zveme :)

Další nahrávkou ze zkušebny je skladba Ticket to Ride od The Beatles. Skupina The Beatles je naší "domovskou základnou" a nevyčerpatelnou studnicí inspirace a zásob léty ověřených hitů. Přejeme příjemný poslech.