AKTUALITY

aneb co je nového

V sobotu 14. 5. 2022 vystoupí Žlutá ponorka v rámci Gastrofestivalu v areálu Jízdy králů v Kunovicích. Přijďte si na kus dobrého žvance, zařádit s dětmi na atrakcích a my vám k tomu zahrajeme od 16 do 20 hod.

Po delší době si konečně zahrajeme "venku" a to na Velikonočním jarmarku v Uh. Hradišti, na který vás tímto srdečně zveme :)

Další nahrávkou ze zkušebny je skladba Ticket to Ride od The Beatles. Skupina The Beatles je naší "domovskou základnou" a nevyčerpatelnou studnicí inspirace a zásob léty ověřených hitů. Přejeme příjemný poslech.

Z živých a neupravených nahrávek ze zkoušek kapely z poslední doby si můžete poslechnout asi půlhodinový výběr. Dovolíme Vám nahlédnout "pod pokličku" našeho snažení a utváření vlastních verzí známých skladeb. Přejeme příjemný poslech.

Poslední nahrávka před letní pauzou ve zkušebně je Hotel California od americké country rockové skupiny The Eagles. Na chvíli opouštíme zkušebnu a těšíme se konečně na nějaké to veřejné hraní.

Stingův koncert ve Slavkově u Brna, který byl původně zrušen, se nakonec uskuteční příští rok v létě. Zatím alespoň jeho skladba Fragile od nás ze zkušebny.

Dust In The Wind je nejznámějším hitem americké skupin Kansas. Skladba vyšla v roce 1977, získala řadu ocenění a o cover verzi této skladby se pokoušelo více interpretů, např. zpěvačka Sarah Brightman, také skupina Scorpions a nyní i Žlutá ponorka :). Naši verzi si můžete poslechnout opět v podobě živé nahrávky ze zkoušky kapely.