AKTUALITY

aneb co je nového

Další nahrávkou ze zkušebny je skladba Ticket to Ride od The Beatles. Skupina The Beatles je naší "domovskou základnou" a nevyčerpatelnou studnicí inspirace a zásob léty ověřených hitů. Přejeme příjemný poslech.

Z živých a neupravených nahrávek ze zkoušek kapely z poslední doby si můžete poslechnout asi půlhodinový výběr. Dovolíme Vám nahlédnout "pod pokličku" našeho snažení a utváření vlastních verzí známých skladeb. Přejeme příjemný poslech.

Poslední nahrávka před letní pauzou ve zkušebně je Hotel California od americké country rockové skupiny The Eagles. Na chvíli opouštíme zkušebnu a těšíme se konečně na nějaké to veřejné hraní.

Stingův koncert ve Slavkově u Brna, který byl původně zrušen, se nakonec uskuteční příští rok v létě. Zatím alespoň jeho skladba Fragile od nás ze zkušebny.

Dust In The Wind je nejznámějším hitem americké skupin Kansas. Skladba vyšla v roce 1977, získala řadu ocenění a o cover verzi této skladby se pokoušelo více interpretů, např. zpěvačka Sarah Brightman, také skupina Scorpions a nyní i Žlutá ponorka :). Naši verzi si můžete poslechnout opět v podobě živé nahrávky ze zkoušky kapely.

Jako ochutnávku z naší produkce přidáváme další českou záležitost, a to přímo srdcovou. Karla Kryla si velice vážíme po hudební i lidské stránce a tak si občas dovolíme zahrát si něco z jeho nesmrtelného repertoáru. Tak se zavřete do pokoje a můžete si nerušeně poslechnout naši nahrávku.

A konečně jedna česká ! Pro tentokrát jsme se nahrávkou ze zkušebny dostali do aktuální české hudební scény, ze které si rádi zahrajeme třeba něco od Tomáše Kluse. Tomáš byl objeven na regionální hudební soutěži CzechTalent Zlín (kterou samozřejmě tenkrát vyhrál) a zajímavostí je, že na stejných prknech se o pár let později mihla i naše zpěvačka...